Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 16. kola mezi Hodonínem a Žďárem se zúčastnilo 19 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Kolínem vyhrávají pánové Luboš Kratochvíl z Čejkovic a Jaromír Mašinda z Hodonína. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste tentokrát nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na zápas 17. kola ve kterém Drtiči zajíždí na led Pelhřimova. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
3.11.Změna termínuNa žádost břeclavských Lvů bylo přeloženo "vánoční" derby 31. kola. V původním rozpisu bylo třetí Jižanské derby letošní sezony naplánováno na 28. prosinec. Vedení Drtičů ale Lvi požádali o přeložení a bylo jim vyhověno. Nový termín zápasu 31. kola mezi HC Lvi Břeclav a SHK Hodonín je pondělí 19. prosince (18.00).
7.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 17. kola mezi Pelhřimovem a Hodonínem se zúčastnilo 32 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Kolínem vyhrávají pan Milan Bartoš z Tvrdonic a paní či slečna Chramostová Ivana z Ratíškovic. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste tentokrát nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na zápas 18. kola ve kterém Drtiči zajíždí na led Kutné Hory. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
10.11.OmluvaOmlouváme se všem návštěvníkům za výpadky webu z poslední doby. Na vyřešení problému správce serveru pracuje.
11.11.Změny v týmuVčera večer se vedení hodonínských Drtičů po vzájemné dohodě domluvilo na ukončení angažmá Jana Korotvičky. Honza odehrál za Drtiče celkem 97 zápasů s bilancí 31 branek a 38 asistencí. Přejeme Honzovi hodně štěstí v další kariéře.
11.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 18. kola mezi Kutnou Horou a Hodonínem se zúčastnilo 29 tipujících. Jen jeden z tipů byl správný a jeho autorem byl pan Zdeněk Měchura z Hodonína, který přesně uhodl výsledek v poměru 4:2 pro Drtiče a jenž se právem může těšit na svou výhru. Ze zbylých tipů jsme vylosovali druhého výherce volné vstupenky na příští domácí utkání (19.11. s Kolínem). Šťastným vylosovaným je pan Jan Janíček z Hodonína. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na příští zápas Drtičů v Jindřichově Hradci. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
15.11.Novinky z kabiny SHKVčera se s kabinou Drtičů rozloučil obránce Dominik Gróf. Dominik se rozhodl dát přednost studiu, kterému nemohl během svého působení v Hodoníně věnovat tolik času. Jeho místo by měl už ve středu zaujmout David Skočovský. Dvaadvacetiletý bek brněnské Komety hrál 1. ligu v Porubě a Havířově, před dvěma lety oblékal dres Frýdku-Místku.
15.11.M. Hlavačka prodloužilNejzkušenější člen obrany Drtičů a odchovanec hodonínského hokeje Martin Hlavačka prodloužil smlouvu, která byla původně podepsána jen do 11. listopadu a bude dres Drtičů oblékat minimálně do konce letošní sezony.
15.11.Hokejová ročenka 2011Český svaz ledního hokeje právě vydal Hokejovou ročenku 2011. Publikace na 186 stranách mapuje český hokej v sezoně 2010/11. Objednat lze na Marken.cz.
18.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 20. kola mezi Jindřichovým Hradcem a Hodonínem se zúčastnilo 27 tipujících. Nikdo z nich však přesný výsledek neuhodnul a losovalo se tak ze všech příchozích tipů, z nichž vzešli dva šťastní výherci. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Kolínem vyhrávají pan Radek Říha z Lužic a paní či slečna Dana Švagerková z Hodonína. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na zítřejší zápas Drtičů s Kolínem. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
21.11.Tipovačka Tipovací soutěže na utkání 21. kola mezi Hodonínem a Kolínem se zúčastnilo 29 tipujících. Tři z nich uhodli přesný výsledek 5:1 a zasloužene se mohou těšit na svou výhru. Volnou vstupenku na příští domácí utkání s Břeclaví vyhrávají pánové Luboš Balus z Mutěnic, Ladislav Kafka z Hodonína a paní či slečna Ludmila Holcová také z Hodonína. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na příští zápas Drtičů s Břeclaví. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
23.11.Juniorka přeloženaNejvětší tahák 11. kola Krajské ligy juniorů, duel Břeclav - Hodonín, je přeložen z původní neděle 4. na pátek 9. prosince. Oba kluby k tomuto rozhodnutí dospěly po vzájemné dohodě. Úvodní buly juniorkého Jižanského derby bude vhozeno v 15.00.
24.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 22. kola mezi Hodonínem a Břeclaví se zúčastnilo 43 tipujících. Jen jeden z tipů byl správný a jeho autorem byl pan Zdeněk Česal z Hodonína, který přesně uhodl výsledek v poměru 2:0 pro Drtiče a jenž se právem může těšit na svou výhru. Ze zbylých tipů jsme vylosovali druhého výherce volné vstupenky na příští domácí utkání (26.11. s Technikou). Šťastnou vylosovanou je paní či slečna Iva Tomášková z Uherského Ostrohu. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na příští zápas Drtičů s brněnskou Technikou. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
27.11.Tipovačka "SHK TIP"Tipovací soutěže na utkání 23. kola mezi Hodonínem a Technikou se zúčastnilo 30 tipujících. Jen jeden z tipů byl správný a jeho autorem byl pan Lukáš Něnička z Hodonína, který přesně uhodl výsledek v poměru 6:2 pro Drtiče a jenž se právem může těšit na svou výhru. Ze zbylých tipů jsme vylosovali druhého výherce volné vstupenky na příští domácí utkání (3.12. s Nymburkem). Šťastnou vylosovanou je paní či slečna Klára Kožinová taktéž z Hodonína. Výhercům gratulujeme a Vy, co jste nevyhráli, nemusíte zoufat a už teď můžete posílat své tipy na příští zápas Drtičů s NED Hockey Nymburk. Vše potřebné se dočtete v tomto článku.
27.11.Juniorka vítězněHodonínští junioři si přivezli z Valašského Meziříčí výhru 8:4 a díky tomu, že druhá Břeclav zaváhala ve Studénce (4:1), navýšili mladí Drtiči náskok na čele Krajské ligy už na čtyři body.
28.11.Nymburk oslaben Zápas proti Pelhřimovu byl posledním pro kapitána nymburského týmu Přemysla Sedláka, který odchází do Německa do týmu EC Peiting, který hraje Oberligu jih. Pro Nymburk to bude oslabení, neboť Sedlák patří spolu s Lukášem Vaľkem do první pětky v kanadském bodování skupiny Střed.
28.11.R. Průdek do OstrohuDvaadvacetiletý útočník Roman Průdek, který byl od začátku sezony členem kabiny břeclavských Lvů, dnes absolvoval s A-týmem Drtičů podvečerní trénink, po kterém byl uvolněn na hostování do Uherského Ostrohu.
29.11.Novinky od SršňůPo odchodu trenéra Radoslava Svobody skončil na vlastní žádost i asistent Jiří Mlika. Novým hlavním koučem Sršňu je Radek Měsíček, který už může počítat se službami nové posily. Tou je třiadvacetiletý rus Ivan Tugarinov, jenž do Kutné Hory přichází z Poruby.
30.11.Hokejový kalendář 2012Hokejový kalendář se snímky reprezentantů od fotografa ČSLH stále k dostání výhradně na Marken.cz. Kalendář pořídíte za 179 Kč.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 31 120:72 64
2. NJI Nový Jičín 30 92:99 56
3. OPA Opava 31 101:92 48
4. ZNS Žďár nad Sázavou 29 110:103 48
5. KMB Kometa Brno B 32 92:101 43
6. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
7. VEL Velké Meziříčí 31 102:122 39
8. HOD Hodonín 30 84:113 30

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies