Vypisuji posledních 30 článků.

22.10.Myslím si, že jsme udělali krok správným směrem, věří Matějka
20.10.Atmosféru v Hodoníně jsem si vždycky užíval, pokud na mě fanoušci neřvali díro, směje se nový brankář Drtičů Kubáň
20.10.Probuzení Drtiči hrají po třech týdnech znovu doma
20.10.Vše nejlepší k 75. narozeninám!
20.10.Drtiči přehráli Opavu a po druhé výhře v řadě poskočili na páté místo
19.10.Oprava statistik ze zápasu s Orlovou
17.10.Škutchan a Šaršok. Drtiči po přestávce míří do Orlové vyzbrojení posilami
17.10.SHK přivedlo do týmu brankáře Andrease Kubáně
17.10.Konečně! Drtiči ukončili nepříjemné období, poslední Orlovou rozebrali osmi góly
16.10.SHK posiluje útočník Jaroslav Šaršok
14.10.Budu se snažit Hodonínu pomoct jak jen to půjde, slibuje útočník Škutchan
12.10.Nový sportovní manažer klubu SHK iClinic Hodonín
11.10.Útok SHK posiluje Adam Škutchan
11.10.Hlavní partner klubu - oční klinika iClinic
7.10.Drtiči prohráli v Havlíčkově Brodě. Závěr pokazili domácí fanoušci i kapitán Třetina
5.10.Nálepky rváče už se nikdy nezbavím, ví urostlý obránce Fišera
5.10.Drtiči míří do Havlíčkova Brodu. V Kotlině se pokusí okrást favorita
3.10.Piš z Hodonína pro Onlajny.com
3.10.Sedlák ukončil neprůstřelnost Kristína. Drtiči přesto v Šumperku prohráli
2.10.Drtiči po změnách v kádru míří do Šumperku. Chtějí se posunout v tabulce směrem vzhůru
30.9.Třetí ztráta v řadě. Drtiči podlehli Kopřivnici v prodloužení. Oba góly dal Matula
30.9.Prožíváme těžké období. Musíme se zlepšit na všech postech, říká obránce Jan Sedlák
28.9.Bobři byli chytřejší. Přehráli nás hlavou, tvrdí zklamaný útočník Matula
28.9.Adieu Francie. Obránce Mikéska se po dvou letech vrátil do Hodonína. Drtičům dal přednost před Skalicí
28.9.Přijíždí pošramocená Tatra. Drtiči věří, že po dvou porážkách zase zaberou
26.9.Další porážka. Drtiči nezvládli druhou třetinu, za šest minut inkasovali čtyři góly
25.9.Drtiči míří na Valašsko. Zaváhání s Novým Jičínem chtějí napravit proti Bobrům
23.9.První porážka. Drtiči ztratili vedení 3:1, v neurovnaném zápase padli s Novým Jičínem
23.9.„Zklamání je velké. Byla to facka,“ říká o první letošní porážce univerzál v dresu Drtičů Miroslav Kuba