Vypisuji posledních 30 článků.

22.2.Základní část druhé ligy míří do finiše. Drtiči v předposledním zápase vyzvou kopřivnickou Tatru
18.2.Kdybychom hráli přesilovky na konci, tak nějaké góly dáme, věří útočník Charvát
17.2.Drtiči ve šlágru umazali tříbrankovou ztrátu. Nakonec podlehli Bobrům v nájezdech
15.2.Drtiče v klíčové bitvě čeká Valašské Meziříčí. V souboji týmů s nejlepší formou půjde o druhé místo
13.2.Drtiči deseti góly znemožnili Nový Jičín a na vedoucí Šumperk ztrácí pouze pět bodů
12.2.Drtiči po dvou domácích duelech zajíždějí do Nového Jičína. Cílem jsou tři body a natáhnutí vítězné série
10.2.Drtiči zaknihovali sedmou výhru v řadě. Po Opavě skolili také Písek 5:3
9.2.Vedení SHK iClinic Hodonín nezapomíná ani na věrné majitele permanentních vstupenek
8.2.Základní část finišuje. Drtiči hostí Písek. Prvních sto fanoušků ke vstupence obdrží fandící šálu
7.2.První třetiny doma nějak neumíme, ale postupem času se vždycky dostaneme do pohody, říká kanonýr Franek
6.2.Vítězná série pokračuje. Drtiči zlomili Opavu třemi brankami ve druhé třetině
5.2.Drtiči se vracejí domů. Ve středu před vlastním publikem vyzvou Opavu
3.2.To byla fuška! Drtiči i bez zraněného Růžičky otočili zápas v Pelhřimově. Rozhodla poslední třetina
1.2.Drtiče po Orlové čeká také poslední tým jižní skupiny. V Pelhřimově nastoupí i s novým gólmanem
31.1.Drtiči hlásí posilu do brankoviště. Z Banské Bystrice přichází talentovaný gólman Gajan
30.1.Drtiči deklasovali Orlovou i počtvrté v sezoně a po výhře 7:1 se vrátili na druhé místo tabulky
29.1.Drtiči na dálku dál bojují o druhé místo. Ve středu míří do Orlové, která je poslední
26.1.Drtiči přehráli David Servis 5:2. Dva góly vstřelili útočníci Finsterle s Matulou
25.1.Drtiči po dvou týdnech hrají znovu doma. V sobotu hostí českobudějovický David Servis
21.1.Góly v oslabení? Máme v sestavě spoustu odvážných útočníků, tvrdí Dominik Matula
20.1.Drtiči rozsekli duel v Táboře až v nájezdech. Druhý bod trefil Matula
18.1.Drtiči po týdenní přestávce míří na jih Čech. V cestě za třemi body stojí Tábor
16.1.Vždycky je lepší mít v zápase na střídačce dva kouče, tvrdí útočník Škutchan
13.1.Drtiči přetlačili Žďár. Vyrovnanou bitvu rozsekl v závěru Škutchan
11.1.Trenéra Flašara čeká v Hodoníně premiéra. Drtiči doma vyzvou Žďár nad Sázavou
10.1.Spoustu zápasů jsme pohráli zbytečně. V tabulce jsme mohli být někde jinde, ví obránce Kobylík
9.1.Drtiči posilují realizační tým. Hlavního trenéra Dorniče doplní zkušený kouč Aleš Flašar
6.1.Drtiči nezvládli začátek, v Moravských Budějovicích inkasovali čtyři branky za patnáct minut a prohráli 3:6
4.1.Drtiči se po Šumperku pokusí zaskočit také vedoucí Moravské Budějovice
3.1.Parádní vstup do nového roku! Drtiči zničili vedoucí Šumperk, tři góly dali v oslabení