SHK Hodonín - HK Nový Jičín 2:1 (onlajn přenos)
Tak dlouho se letos na hodonínském zimním stadionu na gól ještě nečekalo. V dnešním souboji Drtičů a Ďáblů hrály prim obě obrany a první puk v síti vidělo více než jedenáct stovek přítomných diváků až na začátku poslední tercie. O oba góly Drtičů se postaral novopečený nejlepší střelec týmu Jakub Vrána. Strážce hodonínské svatyně Zdenko Kotvan byl hodně blízko prvnímu čistému kontu v sezoně, nakonec jej o něj ale třicet vteřin před koncem zápasu připravil jičínský Běhal. » celý článek
Hosté z Nového Jičína přijeli do Hodonína po výprasku v minulém kole s jasnou defenzivní taktikou, proti které domácí v prvních dvou třetinách nedokázali najít protizbraň. Dvaatřicet vteřin po začátku poslední dvacetiminutovky ale zlomil odpor soupeře Jakub Vrána a tentýž hráč o pět minut později Drtiče uklidnil druhou trefou za Kohnova záda. Ďáblové v úplném závěru snížili při hře bez brankáře, ale na vyrovnání už neměli dostatek času a z dnešního vyrovnaného duelu tak berou všechny body hodonínští hokejisté. » celý článek
V minulém utkání se Drtiči postavili valašským Bobrům. V utkání plném zvratů ukázali tým z jihomoravského města velký charakter a připsal si tak třetí zářez do pažby v řadě. Nyní do Hodonína přijíždí Ďáblové z Nového Jičína, jimž se velmi nepovedl zápas na půdě Šumperka. Pro oba týmy mohou být toto důležité a rozhodující body, proto neváhejte a přijďte Drtiče v sobotu 16.12. v 17 hodin podpořit. » celý článek