Ve sledovaném utkání proti Porubě vstřelil svou třetí branku v sezoně. Na začátku druhé třetiny snižoval vedení domácího celku. „Snažil jsem se střílet pod horní tyčku, což se mi povedlo a spadlo to tam. Rozhodně to byla dobrá práce celé lajny,“ popisuje svou trefu dvaadvacetiletý hodonínský útočník Vít ČERNOHOUS, podle kterého se hrál oboustranně pěkný hokej, který se musel divákům líbit. „Je škoda, že jsme si neodvezli nějaké body domů,“ dodává. » celý článek
Šestý vzájemný duel a pátá prohra. Drtičům se proti ostravskému celku dlouhodobě výsledkově nedaří a tento fakt se želbohu potvrdil i dnes. Hodoňané sice ve druhé třetině smazali dvoubrankové manko z první části, opět svého soupeře přestříleli, ale na vítěznou trefu Tomáše Káni už reagovat nedokázali. Jedním z důvodů je i to, že se Jihomoravanům nepodařilo využít ani jednu ze čtyř přesilovek. Šlágr dvou vedoucích týmů sledovalo v ostravské hale jen pět stovek diváků. » celý článek
Do šlágru dnešního kola východní skupiny vstoupili lépe domácí Ostravané, kteří se v první třetině ujali dvoubrankového vedení. Po přestávce ale Drtiči nejprve snížili zásluhou Černohouse, v polovině utkání pak srovnal Petr Jurča. Drtiči byli aktivnější a Kůdela měl o poznání těžší práci, než na druhé straně Korvan, ale vítěznou branku nakonec vstřelili domácí. Osm minut před třetí sirénou proměnil samostatný únik Tomáš Káňa. Pár vteřin před koncem pak Jaroš pečetil výhru RT Toraxu střelou do opuštěné hodonínské brány. » celý článek