Hokejový klub Opava - SHK Hodonín 3:5 (onlajn přenos)

Potvrzeno! Hodonínskou legendu s číslem čtyřicet budeme vídat v barvách Baníku i v příští sezoně!

Potvrzeno! Hodonínskou legendu s číslem čtyřicet budeme vídat v barvách Baníku i v příští sezoně!
čtvrtek 1.6.2017 | Jan Hochman

Na konci nedávno skončené povedené sezony naznačil kapitán hodonínských hokejistů Petr Peš, že, i s ohledem na rodinu a pracovní vytížení, přemýšlí o konci kariéry. Následně si čtyřiatřicetiletá hrající legenda Drtičů vzala nějaký čas na rozmyšlenou. Během května se klíčový ofenzivní hráč a dlouholetá opora slováckého celku zapojila do společné letní přípravy a fanoušci se tak mohou těšit na to, že oblíbeného „Pešáka“ uvidí v oranžovo-modrých barvách i příští sezoně!

 
 

Slovo předsedkyně klubu Jany Gajošové

„Jsme opravdu velmi rádi, že se Petr rozhodl pokračovat v hráčské kariéře a že jej budeme i v následující sezoně vídat v dresu Drtičů. Je to dlouholetá opora našeho týmu a bylo naší prioritou domluvit se s ním na jeho dalším působení v Hodoníně.

V současné době finišují jednání s dalšími potenciálními posilami a postupně budeme jména nových hráčů zveřejňovat na našem klubovém webu i sociálních sítích. Chceme pro novou sezonu postavit ještě silnější tým, než jsme měli v loňské podařené sezoně.

Sledujeme také aktuální dění ohledně složení skupin 2. ligy a zároveň jsme se sami aktivně zapojili do diskuse, která by měla vést k tomu, aby 2. liga měla co nejatraktivnější podobu a dávala většině klubů smysl.

Už s jistotou víme, že ze soutěže odstoupil Klášterec nad Ohří (místo něj bude hrát ligu Sokolov) a brněnská Technika prodala svou licenci do Letňan. Na povrch začínají prosakovat informace o tom, že do ligy možná nenastoupí i další mužstva a to i z naší moravské skupiny.

Finální podoba soutěžního ročníku 2017-18 se bude krystalizovat v tomto a příštím týdnu podle toho, kdo se nakonec opravdu do soutěže přihlásí. Doufáme, že vyhraje zdravý rozum a liga bude mít přijatelnou podobu všechny kluby.”
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 11 64:33 29
2. HOD Hodonín 11 49:31 24
3. NJI Nový Jičín 11 36:33 20
4. SUM Šumperk 11 41:42 14
5. VAL Val. Meziříčí 11 37:43 11
6. OPA Opava 12 30:49 10
7. KOP Kopřivnice 11 31:57 9

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta km travel Delimax autorenova
 

Partneři

firma plustesprraSwietelskivista carromča grafikakrystalconex realitylazně hodonínlevier maspro Motičák bytová správaMontgasvinný dům FITNESS4U.cz repress Evris lhs abprintgapalesnictvítopbartezarybářská baštaautocenturm glosPartnersZlomeksoliraTrue design
 

Mediální partneři

rádio jihtv slováckoDeník
 
Copyright © 2003-2017 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS