SHK Hodonín - Draci Šumperk 0:3 (onlajn přenos)

INFOGRAFIKA: Přes tři tisícovky diváků viděly obrat Vsetína, vítěz základní části vyhrál druhé utkání v řadě

čtvrtek 16.3.2017 | Jan Hochman

Třetí semifinále začalo pěkně zhurta a už ve třinácté minutě svítilo na světelné tabuli skóre 3:2 pro domácí. Po střeleckých hodech z úvodu však přišel gólový půst. Valaši ve druhé části navýšili své vedení, v závěru třetiny měl snížení na holi Jurča, ale trestné střílení se nejlepšímu střelci soutěže proměnit nepodařilo a Vsetín v poslední tercii přidal definitivní pojistku. Naprostá většina z 3250 diváků tak mohla ze vsetínského Lapače odcházet do svých domovů spokojena.