HK Nový Jičín - SHK Hodonín 2:5 (onlajn přenos)

INFOGRAFIKA: Přes tři tisícovky diváků viděly obrat Vsetína, vítěz základní části vyhrál druhé utkání v řadě

čtvrtek 16.3.2017 | Jan Hochman

Třetí semifinále začalo pěkně zhurta a už ve třinácté minutě svítilo na světelné tabuli skóre 3:2 pro domácí. Po střeleckých hodech z úvodu však přišel gólový půst. Valaši ve druhé části navýšili své vedení, v závěru třetiny měl snížení na holi Jurča, ale trestné střílení se nejlepšímu střelci soutěže proměnit nepodařilo a Vsetín v poslední tercii přidal definitivní pojistku. Naprostá většina z 3250 diváků tak mohla ze vsetínského Lapače odcházet do svých domovů spokojena.

1. POR Poruba 18 98:44 45
2. HOD Hodonín 19 77:55 36
3. SUM Šumperk 19 71:57 31
4. VAL Val. Meziříčí 19 62:60 26
5. NJI Nový Jičín 19 49:68 26
6. KOP Kopřivnice 19 56:85 24
7. OPA Opava 19 43:87 10
Copyright © 2003-2017 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS