INFO:

Potvrzeno! Hodonínskou legendu s číslem čtyřicet budeme vídat v barvách Baníku i v příští sezoně!

Potvrzeno! Hodonínskou legendu s číslem čtyřicet budeme vídat v barvách Baníku i v příští sezoně!
čtvrtek 1.6.2017 | Jan Hochman

Na konci nedávno skončené povedené sezony naznačil kapitán hodonínských hokejistů Petr Peš, že, i s ohledem na rodinu a pracovní vytížení, přemýšlí o konci kariéry. Následně si čtyřiatřicetiletá hrající legenda Drtičů vzala nějaký čas na rozmyšlenou. Během května se klíčový ofenzivní hráč a dlouholetá opora slováckého celku zapojila do společné letní přípravy a fanoušci se tak mohou těšit na to, že oblíbeného „Pešáka“ uvidí v oranžovo-modrých barvách i příští sezoně!

 
 

Slovo předsedkyně klubu Jany Gajošové

„Jsme opravdu velmi rádi, že se Petr rozhodl pokračovat v hráčské kariéře a že jej budeme i v následující sezoně vídat v dresu Drtičů. Je to dlouholetá opora našeho týmu a bylo naší prioritou domluvit se s ním na jeho dalším působení v Hodoníně.

V současné době finišují jednání s dalšími potenciálními posilami a postupně budeme jména nových hráčů zveřejňovat na našem klubovém webu i sociálních sítích. Chceme pro novou sezonu postavit ještě silnější tým, než jsme měli v loňské podařené sezoně.

Sledujeme také aktuální dění ohledně složení skupin 2. ligy a zároveň jsme se sami aktivně zapojili do diskuse, která by měla vést k tomu, aby 2. liga měla co nejatraktivnější podobu a dávala většině klubů smysl.

Už s jistotou víme, že ze soutěže odstoupil Klášterec nad Ohří (místo něj bude hrát ligu Sokolov) a brněnská Technika prodala svou licenci do Letňan. Na povrch začínají prosakovat informace o tom, že do ligy možná nenastoupí i další mužstva a to i z naší moravské skupiny.

Finální podoba soutěžního ročníku 2017-18 se bude krystalizovat v tomto a příštím týdnu podle toho, kdo se nakonec opravdu do soutěže přihlásí. Doufáme, že vyhraje zdravý rozum a liga bude mít přijatelnou podobu všechny kluby.”


 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VSE Vsetín 40 201:90 109
2. POR Poruba 40 177:129 77
3. SUM Šumperk 40 165:133 74
4. HOD Hodonín 40 157:153 64
5. OPA Opava 40 123:130 60
6. VAL Val. Meziříčí 40 123:151 47
7. NJI Nový Jičín 40 118:138 45
8. KOP Kopřivnice 40 139:186 42
9. TEC Technika 40 98:191 22

Aktuálně na webu


Prosíme fanoušky Drtičů o vyplnění krátkého dotazníku

Navštěvujete internetové stránky a zápasy hodonínských Drtičů? Jaká je podle vás komunikace klubu směrem k fanouškům? Co byste zlepšili během domácích utkání? Na tyto ale i další otázky můžete vyjádřit svůj názor v dotazníku, v němž se právě těmto otázkám věnujeme. Vaše názory a případné nápady a připomínky jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou, díky níž se můžeme zlepšovat a posouvat kupředu. Vyplnění dotazníku vám nezabere ani pět minut a za všechny vaše názory předem děkujeme. 25.6.2017


Rozlosování základní části: Baník by měl ligovou sezonu zahájit domácím zápasem s Novým Jičínem

Zástupci hokejového svazu dnes obeslali všechny druholigové kluby e-mailem s rozlosováním nadcházející sezony. Hodonínští hokejisté zahájí ročník s označením 2017-18 domácím utkáním s Novým Jičínem. Ve třetím kole přivítají Beťkovi svěřenci Porubu, které nevyšly námluvy s polskou extraligou, a ostravský celek tak bude nadále nastupovat ve třetí nejvyšší soutěži. S nováčkem z Orlové by se měli Drtiči utkat poprvé v pátém kole. Teď už jen nezbývá než doufat, že se na složení 2. ligy již nebude nic měnit. 19.6.2017


V přípravě odehrají Drtiči celkem osm zápasů, mimo jiné s Havlíčkovým Brodem nebo Skalicí

Svěřenci trenérského tandemu Beťko - Prčík již znají program přípravných duelů na novou sezonu. Od začátku srpna do začátku září sehrají hodonínští hokejisté celkem osm přípravných duelů. Všechno načne 9. srpna v Třebíči duel s Moravskými Budějovicemi. Na první domácí přípravný zápas se fanoušci mohou vydat v úterý 22. srpna, kdy budou Drtiči hostit Havlíčkův Brod. Závěrečný duel přípravy obstará 7. září souboj na skalickém zimním stadionu. Všechny přípravné zápasy začínají v 18:00 hodin. 14.6.2017

Copyright © 2003-2017 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS